Сертифікація вчителів-2020 відбудеться незалежно від зовнішніх обставин, - Гурак

29 вересня 2020 року Державна служба якості освіти України спільно з українсько-швейцарським проєктом DECIDE провели сесію запитань-відповідей на тему «Сертифікація вчителів–2020»

Є що додати? Долучайтеся до обговорення у Facebook

Голова ДСЯО Руслан Гурак наголосив, що завершити сертифікацію вчителів незалежно від зовнішніх обставин є принциповим завданням Служби. Тому над цим питанням працювали колегіально та ухвалили рішення, яке відповідає інтересам усіх зацікавлених сторін. Тож цьогоріч вивчення професійного досвіду учасників сертифікації відбуватиметься за допомогою цифрових інструментів, без відвідування уроків.

Сертифікація-2020: новації та переваги

Сертифікація вчителів-2020 відбудеться незалежно від зовнішніх обставин, - Гурак

Під час зустрічі Іван Юрійчук, директор департаменту акредитації та моніторингу Служби, докладно зупинився на особливостях проведення:

Щоб гарантувати надійність та об’єктивність експертного оцінювання учасників сертифікації, ДСЯО розробила проєкт рекомендацій для експертів щодо оцінювання професійних компетентностей під час спостереження за діяльністю педагогічного працівника.

Проєкт реалізується за підтримки Швейцарії, Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад та територій України. Національним партнером із впровадження Проєкту DECIDE є Державна служба якості освіти України.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72702

Як оцінюватимуть учасників сертифікації-2020

Державна служба якості освіти оновила методику оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації. Як воно відбуватиметься у 2020 році? Скачайте оновлену методику оцінювання, а також нову анкету самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності
16543

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді