Учні з України, що перебувають у Європі, мають обов’язково відвідувати місцеві школи

Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану
Українцям, які виїхали до Європи, потрібно визначитись з навчанням дітей: діти мають навчатись у місцевих закладах освіти або повертатись в Україну.
Таку думку підкреслила єврокомісар з внутрішніх справ Ілва Йоганссон в інтерв’ю.
Як вона зазначила, діти обов’язково мають ходити до школи.
«Ті українці, хто вирішить лишатися в країні ЄС, повинні вступити до закладу освіти у цій країні. Так, це виклик у деяких країнах. У деяких місцевостях буде дуже багато нових учнів. Так, це виклик, але над ним працюють. Та й навесні пів мільйона українських дітей вже ходили у школи в ЄС. Або ж є інший варіант — вам треба повертатися додому в Україну і йти до школи в Україні», — прокоментувала єврокомісар.
Окрім того, вона акцентувала, що батьки мають визначитись із навчанням дітей.
«Зараз ми бачимо, що є люди, які у невизначеності, чекають, що буде далі. Улітку ще можливо чекати і вирішувати. Але коли шкільний рік розпочнеться — дітям треба буде йти до школи», — зауважила Ілва Йоганссон.
⇒ Стан навчальних приміщень закладів освіти: що перевірити
Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.