У Києві перенесли початок прийому документів до перших класів

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський

Початок прийому документів до перших класів в Києві відтермінували до поліпшення епідемічної ситуації.

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський повідомив:

«Ми переносимо початок прийому документів до перших класів до покращення епідемічної ситуації. Це зроблено задля вашого максимального комфорту. Сьогодні важливо утримуватися від виходу на вулицю. Також сьогодні завершується третя четверть. Після введення системи семестрового навчання оцінки за чверть не виставляють! Діти отримають тематичні оцінки.

Шановні вчителі! Вам не потрібно бігти до шкіл, щоб перенести оцінки в журнали. Працюйте з адміністрацією дистанційно. Фіксуйте оцінки учнів у будь-який зручний для вас спосіб: на паперові та електронні носії».

Зарахування до першого класу: сценарій розмови з батьками

Також пан Мондриївський повідомив, що районні управління освіти вже здійснюють обрахунки для того, щоб наступного тижня освітяни отримали заробітні плати.

Джерело: Офіційний портал Києва

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62018

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді