Пройшли сертифікацію, утім досі не отримали надбавку 20%? Маєте змогу звернутися до освітнього омбудсмена

Сергій Горбачов на своїй сторінці у фейсбуці закликає вчителів на залишати недбалість напризволяще

У дописі з хештегом #ВчителіВажливі освітній омбудсмен Сергій Горбачов зазначив, що є вчителі, які за результатами пілотної сертифікації отримали сертифікат, але не належну доплату 20%.

Що чекає на директора, який приховав нещасний випадок

Сергій Горбачов закликає цих педагогів написати звернення до освітнього омбудсмена через форму на його сайті. При цьому важливо одразу вказати у зверненні прізвище, ім'я та по батькові відповідних начальника відділу (управління, департаменту) освіти та керівника адміністративної одиниці (голова сільради, району, ОТГ, міста тощо).

Освітній омбудсмен гарантує, що за кожним таким повідомленням особисто звернеться до відповідного керівника із запитаннями щодо порушення чинного законодавства та вимогою негайно виплатити 20%.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
206465

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
405839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді