Інформація про висування кандидатів (колективів) на здобуття Державної премії України в галузі освіти
З 1 листопада Комітет з Державної премії України в галузі освіти приймає документи та матеріали кандидатів (колективів) на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2019 року за номінаціями:
- «Дошкільна і позашкільна освіта»
- «Загальна середня освіта»
- «Професійно-технічна освіта»
- «Вища освіта»
- «Наукові досягнення в галузі освіти».
⇒ Як представляти на здобуття Державної премії України в галузі освіти
Документи та матеріали надсилайте до 1 березня на адресу: Інститут модернізації змісту освіти, кім. 104, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, Київ, 01135.
Зауважте!
Порядок висування кандидатів (колективів) на здобуття Державної премії України в галузі освіти та оформлення подань про висування кандидатів (колективів), документів та матеріалів щодо кандидатів (колективів), які подаються суб’єктами висування, затверджено у новій редакції
Від кого (або від чого) залежить, чи буде щорічна грошова винагорода вчителям? Чи обов’язкова вона до Дня вчителя? Хто і як визначає її розмір?
У лютому уряд вніс невелику зміну до своєї постанови, що, проте, визначила порядок щорічного винагородження за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків керівників закладів освіти
На Державну премію України в галузі освіти може претендувати не лише видатний педагог-науковець, а й вихователь чи вчитель поруч із вами. І, можливо, він досі не отримав її, бо його не висували на здобуття цієї премії?
Чи має право на пенсiю за особливi заслуги особа зi званням «Винахiдник СРСР», присвоєним за часiв Радянського союзу?
Чи входить пiсля пенсiйної реформи час навчання в аспiрантурi до науково-педагогiчного стажу для призначення пенсiї?