Підвищено розмір мінімальної ординарної стипендії для учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів I–II рівня акредитації, студентів вищих навчальних закладів III–IV рівня акредитації. Також збільшені соціальні стипендії
Постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.2015 № 797 встановлено розмір мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії:
- для учнів професійно-технічних навчальних закладів становить 311 гривень на місяць;
- для студентів вищих навчальних закладів I–II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр» — 622 гривні на місяць;
- для студентів вищих навчальних закладів III–IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» — 825 гривень на місяць.
Збільшено розмір і соціальної стипендії. Для учнів професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, стипендія становить 961 гривня на місяць, а для студентів вищих навчальних закладів — 1989 гривень на місяць.
Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
У статті — алгоритм, за яким зможете правильно організувати роботу з розроблення індивідуальної програми розвитку
Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
Тексти і ноти пісень про літо та літні пригоди для дітей у дитсадку