Мій дім

Слова «батьківський дім», «сім’я», «родина», відчуття «я вдома, а значить я в безпеці» всотуються у підсвідомість людини з перших років життя. Проте дім, домівка — це притулок і захист не лише для людини, а для будь-кого живого: звіра, пташини, комахи тощо. Тож маємо навчити дітей з повагою ставитися не лише до іншої особистості, істоти, а й до її особистої території — житла. Докладніше про це — у журналі «Методична скарбничка вихователя» № 1/2017

У новому 2017 році з-поміж різних форм організації дитячої активності пропонуємо обрати пріоритетною проектну діяльність.

Тема першого проекту — «Мій дім» — проста й конкретна. Вона стосується не лише людини, адже дім — найближчий осередок для будь-кого живого. Методичні поради щодо організації проектної діяльності у межах цієї теми подано у вступній статті.

До проекту «Мій дім» на сторінках журналу подано такі матеріали, як-от:

  • дерево цілей
  • ідея, програмовий зміст, очікувані результати проживання
  • змістове наповнення тематичних днів
  • плани-конспекти інтегрованих занять для кожного дня

На картках картотеки описано ігри, вправи та інші форми роботи, так звані справи дня, які можна пропонувати дошкільникам у межах реалізації проекту.

На кольорових сторінках січневого числа:

  • асоціативна карта й аудит до теми
  • майстер-класи зі створення різних будиночків та прикраси для дому — топіарію
  • ілюстрація «Мій дім».

А на обкладинці — умовні позначення різних форм роботи з дошкільниками, які використовуються в журналі.

До вашої уваги кілька нових рубрик — «Ігротека», «Книжчин дім» та підрубрика «Бабусина скриня».

Докладніше про це, а також поради щодо організації з дітьми квесту, завдання для самостійної діяльності дітей, конспект інтегрованого заняття з англійської мови «My house» — у журналі «Методична скарбничка вихователя» № 1/2017.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Сценарій до Дня здоров’я в дитячому садку

На День здоров’я можна акцентувати увагу дітей на різних аспектах: будові нашого тіла, заняттях спортом, корисних звичках чи правильному харчуванні. Пропонуємо провести тематичне заняття та пояснити дітям необхідність харчуватися правильно
31365

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді