Міністерство освіти і науки України оголошує проект «Діти та папери: як досягти балансу в школі», що спрямований на дебюрократизацію системи освіти. У межах проекту педагоги, зокрема й директори навчальних закладів та їхні заступники, мають змогу АНОНІМНО висловити свої думки й пропозиції щодо того, як позбутися марної адміністративної роботи.
МОН України та спільнота відповідального вчительства EdCamp Ukraine ініціювали цей проект, щоб знайти відповіді на три ключові питання:
- Що заважає педагогу й адміністраторові школи працювати?
- Як змінити ситуацію?
- Від кого залежатимуть зміни?
Проект відбудеться у два етапи:
- 13 вересня – 13 жовтня — системне анонімне опитування з узагальненням результатів, аби виявити критичні моменти в роботі школи, пов’язані з документообігом та звітністю
- 6 листопада – 1 грудня — відкрите онлайн-обговорення отриманих даних та розроблення пропозицій щодо подальших дій.
Долучитися до масштабного онлайн-опитування можна на сайті EdCamp Ukraine.
Як-не-як, а працювати з документами простіше, ніж ви думали.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
У статті — алгоритм, за яким зможете правильно організувати роботу з розроблення індивідуальної програми розвитку