Міністерство освіти і науки України оголошує проект «Діти та папери: як досягти балансу в школі», що спрямований на дебюрократизацію системи освіти. У межах проекту педагоги, зокрема й директори навчальних закладів та їхні заступники, мають змогу АНОНІМНО висловити свої думки й пропозиції щодо того, як позбутися марної адміністративної роботи.
МОН України та спільнота відповідального вчительства EdCamp Ukraine ініціювали цей проект, щоб знайти відповіді на три ключові питання:
- Що заважає педагогу й адміністраторові школи працювати?
- Як змінити ситуацію?
- Від кого залежатимуть зміни?
Проект відбудеться у два етапи:
- 13 вересня – 13 жовтня — системне анонімне опитування з узагальненням результатів, аби виявити критичні моменти в роботі школи, пов’язані з документообігом та звітністю
- 6 листопада – 1 грудня — відкрите онлайн-обговорення отриманих даних та розроблення пропозицій щодо подальших дій.
Долучитися до масштабного онлайн-опитування можна на сайті EdCamp Ukraine.
Як-не-як, а працювати з документами простіше, ніж ви думали.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?