Поріг «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році дорівнює 11 тестовим балам із фізики, 28 — з географії і 19 — з хімії. Таке рішення експертної комісії Українського центру оцінювання якості освіти прийнято сьогодні під час засідання, що відбулося в Міністерстві освіти і науки України.
Учасники ЗНО, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть змогу використати отримані результати під час участі в цьогорічній вступній кампанії до вищих навчальних закладів.
Не пізніше 25 червня мають бути оголошені результати, отримані учасниками ЗНО з цих трьох навчальних предметів, та затверджені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів.
Максимальна кількість балів, яку міг набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнювала 56 тестовим балам з фізики, 92 — з географії та 80 — з хімії.
Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень