Поріг «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році дорівнює 11 тестовим балам із фізики, 28 — з географії і 19 — з хімії. Таке рішення експертної комісії Українського центру оцінювання якості освіти прийнято сьогодні під час засідання, що відбулося в Міністерстві освіти і науки України.
Учасники ЗНО, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть змогу використати отримані результати під час участі в цьогорічній вступній кампанії до вищих навчальних закладів.
Не пізніше 25 червня мають бути оголошені результати, отримані учасниками ЗНО з цих трьох навчальних предметів, та затверджені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів.
Максимальна кількість балів, яку міг набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнювала 56 тестовим балам з фізики, 92 — з географії та 80 — з хімії.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.