Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Дошкільна освіта»: перемогли найкращі!

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

20-22 квітня в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта».

У конкурсних випробуваннях взяли участь 61 учасник з 32 вишів України, які готують фахівців з дошкільної освіти. Олімпіада проходила в два тури. Перший, теоретичний, для студентів бакалаврату передбачав тестування та виконання аналітико-конструктивного завдання, а для магістрантів — виконання творчого завдання зі складання педагогічних максим на основі літературних текстів. На другому, практичному, турі студенти бакалаврату розробляли конспекти інтегрованих занять і показували його фрагменти, а студенти магістратури представляли свої наукові роботи.

Окрім конкурсних випробувань, програма Олімпіади включала кілька цікавих майстер-класів та інших активних форм взаємодії: конкурс педагогічного плакату, Вечір знайомства, художню майстерню «Місто майстрів», авторський майстер-клас від відомого ігромайстра України Миколи Шутя.

Переможцями Олімпіади за результатами двох турів стали:

  • студенти ОКР «Магістр» — Ященко Ганна (Київський університет імені Бориса Грінченка), Денисенко Ганна (Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія), Дужич Наталія (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки);
  • студенти ОКР «Бакалавр» — Богославська Яна (Криворізький національний університет), Давиденко Ольга (Бердянський державний педагогічний університет), Стельмах Марина (Рівненський державний гуманітарний університет) та Слободянюк Наталія (Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського).

Переможців та номінантів Олімпіади було відзначено почесними дипломами й подарунками, зокрема, від інформаційного партнера Олімпіади — Цифрового видавництва Експертус (редакції журналів «Вихователь-методист дошкільного закладу», «Методична скарбничка вихователя»), та педагогів-«дошкільників» Краматорська і Луцька.

Та головною перемогою Олімпіади стала створена під час її проведення дружня атмосфера співтворчості. Учасники набули безцінного досвіду, згуртувалися, здобули нових друзів. Незабутніми враженнями, які вони повезуть у свої виші, студенти ділилися під час закриття Олімпіади. 

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Дошкільна освіта»: перемогли найкращі!Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Дошкільна освіта»: перемогли найкращі!Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Дошкільна освіта»: перемогли найкращі!Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Дошкільна освіта»: перемогли найкращі!Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Дошкільна освіта»: перемогли найкращі!Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Дошкільна освіта»: перемогли найкращі!

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Дошкільна освіта»: перемогли найкращі!Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Дошкільна освіта»: перемогли найкращі!Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Дошкільна освіта»: перемогли найкращі!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11531

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275519

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22088

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264525

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді