Відомий німецький космонавт, професор, завідувач кафедри космічної техніки Мюнхенського технічного університету Ульріх Ганс Вальтер завітав до Національного педагогічного університету ім.. М.Драгоманова та прочитав для студентів закладу лекцію.
Крім того, до студентів університету прийшов на зустріч також перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк.
Леонід Каденюк вирішив розповісти студентам про свої відчуття під час польоту в космос. «Почуття, які переповнюють у такі моменти не можна пояснити словами, тому що їх просто неможливо порівняти ні з чим земним. Адже невагомість — такий стан, якого людина на Землі ніде не може відчути. Під час невагомості такі звичні поняття, як „підлога“ i „стеля“ просто вiдсутнi. Спати можна-де завгодно. Я вибрав собi мiсце на стiнi i спав там. Правда, першу нiч пiсля старту, вкладаючись на спочинок, все-таки пiймав себе на думцi: хоч би не впасти», — сказав він.
Довідка. Ульріх Вальтер літав у космос у 1993 році на багаторазовому транспортному космічному кораблі «Колумбія» у рамках місії STS-55 (Spacelab D-2). На борту провів 89 наукових експериментів. Зараз Вальтер очолює кафедру космічної техніки Мюнхенського технічного університету. Він є автором 5 книг і численних наукових та науково-популярних статей про польоти в космос і космічні технології. Від початку 2011 року веде програму „По дорозі в космос з Ульріхом Вальтером“, а також інші науково-технічні програми на телеканалі National Geographic.
Леонід Каденюк був у космосі також, як і Вальтер, на кораблі «Колумбія», але у 1997 році у рамках місії STS-87. Під час польоту виконував спільний українсько-американський біологічний експеримент, а також експерименти Інституту системних досліджень людини з тематики „Людина і стан невагомості“. Він викладає в кількох університетах, проводить державну і громадську діяльність. Був обраний народним депутатом України у 2002 році. Має звання генерал-майора Збройних сил України.