Проект «Кожне життя – надія» пропагує сімейні форми виховання дітей, позбавлених батьківської опіки (усиновлення, опіка, прийомна родина, дитячий будинок сімейного типу).
Проект «Кожне життя – надія» допоміг знайти нових батьків понад 750 вихованцям державних дитячих закладів Луганщини.
Як повідомила служба у справах дітей Луганської облдержадміністрації, 5 травня 2012 року на телеканалі Луганської обласної телерадіокомпанії буде транслюватися спільний проект обласної служби у справах дітей та Луганського обласного телеканалу «Кожне життя – надія».
Згідно із інформацією, проект пропагує сімейні форми виховання дітей, позбавлених батьківської опіки (усиновлення, опіка, прийомна родина, дитячий будинок сімейного типу). Також він має на меті інформування про умови і правила створення прийомних родин, дитячих будинків сімейного типу, усиновлення.
Крім того, проект досліджує причини соціального сирітства в Україні, захищає права дитини та допомагає у влаштуванні вихованців дитячих будинків, інтернатів, притулків у родину.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?