Комп’ютерно-навчальна система використовує віртуальних учителів і завдяки інтерактивним завданням допомагає студентам не втрачати зацікавленості. Робот викладає і потім тестує студентів на те, що вони в принципі запам’ятали з проведеної лекції.
Нова автоматична система під час уроків і лекцій відстежує неуважних та незацікавлених школярів і студентів, а потім за допомогою різних трюків підвищує їхню увагу.
Група науковців створила робота-вчителя, який стежить за увагою студентської аудиторії та імітує техніку професійних учителів, щоб підтримати цю увагу на необхідному рівні.
Роботу вдається особливо добре виконувати його обов’язки, коли лекції чи уроки відбуваються в режимі on-line. Комп’ютерно-навчальна система використовує віртуальних учителів і завдяки інтерактивним завданням допомагає студентам не втрачати зацікавленості.
Система копіює реальних професіоналів-лекторів, які для утримання уваги аудиторії застосовують допоміжні трюки, а саме: змінюють голос, використовують жести тощо.
Новостворений робот має назву Wakamaru humanоid robot. Він викладає і потім також тестує студентів на те, що вони в принципі запам’ятали з проведеної лекції.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?