На літньому майданчику в парку імені Кирила Трильовського Тетяна Гулик, яка буде змагатись в фіналі національного відбіркового конкурсу «Дитяче Євробачення ― 2012», разом зі своїми однолітками встановила рекорд України у категорії масові заходи «Наймасовіше виконання пісні в дитячому караоке».
У Коломиї 300 дітей одночасно заспівали пісню «Ой заграй скрипалю», з якою коломиянка Тетяна Гулик буде змагатись в фіналі національного відбіркового конкурсу «Дитяче Євробачення ― 2012», що відбудеться 8 липня в Криму.
У дівчинки є всі шанси вже невдовзі представляти Україну на цьому конкурсі в Нідерландах. Для перемоги їй необхідна підтримка.
На літньому майданчику в парку імені Кирила Трильовського Тетяна разом зі своїми однолітками встановила рекорд України у категорії масові заходи «Наймасовіше виконання пісні в дитячому караоке».
До слова, це вже четвертий рекорд, що встановили у Коломиї. Попередній ― це виконання танцю коломийка у кількості 207 пар, найбільше трояндове дерево, а також найдовше перебування людини під снігом.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?