Цікаві запитання під час онлайн-засідання «Ранкова кава із заступником директора школи»

Наступні онлайн-засідання відбудуться 30 листопада та 14 грудня. Беріть активну участь у обговореннях та читайте останні відповіді на запитання від освітян на форумі.

Онлайн-засідання «Ранкова кава із заступником директора школи», яке було присвячене темі «Про планові перевірки навчальних закладів», відбулося у п’ятницю, 19 жовтня о 10: 00 на форумі освітян України.

Велика кількість бажаючих взяла участь у зустрічі. Ставилися надзвичайно цікаві запитання. Серед них на форумі обговорювалися такі:

― яка періодичність перевірок школи і якими нормативними документами вона визначається?

― які посадові особи мають право проводити перевірку школи?

― за яких обставин виникають підстави для здійснення позапланових перевірок СЕС?

― та ін..

Відповіді на запитання були надані швидко та компетентно. Експертні відповіді надавали: Олена Святенко, головний редактор журналу «Заступник директора школи» та Ніна Омельяненко, головний редактор журналу «Практика управління дошкільним закладом».

Детальніше про те, як проходило засідання, які ставилися запитання та про відповіді на них, читайте у відповідному розділі форуму освітян України.

Доводимо до відома, що наступні онлайн-засідання «Ранкова кава із заступником директора школи» відбудуться в такі дати (один раз на місяць у п’ятницю):

30.11.2012 ― Темою зустрічі стане навчання учнів за  індивідуальною та екстернатною формами.

14.12.2012 ― Порядок закінчення І семестру. Робота школи під час зимових канікул.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9910

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
33

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді