Всеукраїнські очно-заочні школи МАН України стартували

Серед основних завдань Всеукраїнських заочних профільних шкіл ― поглиблення та систематизація знань учнів МАН, ознайомлення з методами наукових досліджень, проведення експериментальних досліджень за напрямами школи, написання, оформлення і захист результатів наукових досліджень.

На осінню настановчу сесію Всеукраїнських очно-заочних шкіл Малої академії наук України з’їхалися сто п’ятдесят обдарованих дітей з усіх регіонів країни.

Про це повідомили у прес-службі МОНмолодьспорту.

Протягом тижня вони займатимуться за шістьма напрямами: хімічним, математичним, астрономічним, технічним, лінгвістичним та інформаційно-телекомунікаційних технологій.

Всеукраїнські очно-заочні школи діятимуть на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Головного навчального центру післядипломної освіти ПАТ «Укртелеком».

Освітній проект «Всеукраїнські заочні профільні школи Малої академії наук України» започатковано 2007 року. Його реалізація передбачає співпрацю Малої академії наук з установами Національної академії наук України та провідними вищими навчальними закладами, створення на їх базах навчально-дослідницьких майданчиків. Метою проекту є включення обдарованих дітей із різних регіонів України в інтелектуально-інформаційне поле провідних вищих навчальних закладів та наукових установ, завдяки якому талановиті учні, у тому числі з сільської місцевості, можуть долучатися до високоякісної освіти та отримувати досвід проведення наукових досліджень.

Серед основних завдань Всеукраїнських заочних профільних шкіл ― поглиблення та систематизація знань учнів МАН, ознайомлення з методами наукових досліджень, проведення експериментальних досліджень за напрямами школи, написання, оформлення і захист результатів наукових досліджень. Зарахування до навчальних груп заочних шкіл здійснюється на конкурсній основі за результатами дистанційних вступних випробувань і рекомендацій територіальних відділень Малої академії наук України.

Так гартується майбутня наукова еліта держави.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Булінг у школі: що робити педагогам

Учні часто забувають про дисципліну та повагу до педагогів. Підготуйтеся до різних ситуацій. Адже булінг часто проявляється й у ставленні учнів до педагогів
32351

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді