Всеукраїнські очно-заочні школи МАН України стартували

Серед основних завдань Всеукраїнських заочних профільних шкіл ― поглиблення та систематизація знань учнів МАН, ознайомлення з методами наукових досліджень, проведення експериментальних досліджень за напрямами школи, написання, оформлення і захист результатів наукових досліджень.

На осінню настановчу сесію Всеукраїнських очно-заочних шкіл Малої академії наук України з’їхалися сто п’ятдесят обдарованих дітей з усіх регіонів країни.

Про це повідомили у прес-службі МОНмолодьспорту.

Протягом тижня вони займатимуться за шістьма напрямами: хімічним, математичним, астрономічним, технічним, лінгвістичним та інформаційно-телекомунікаційних технологій.

Всеукраїнські очно-заочні школи діятимуть на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Головного навчального центру післядипломної освіти ПАТ «Укртелеком».

Освітній проект «Всеукраїнські заочні профільні школи Малої академії наук України» започатковано 2007 року. Його реалізація передбачає співпрацю Малої академії наук з установами Національної академії наук України та провідними вищими навчальними закладами, створення на їх базах навчально-дослідницьких майданчиків. Метою проекту є включення обдарованих дітей із різних регіонів України в інтелектуально-інформаційне поле провідних вищих навчальних закладів та наукових установ, завдяки якому талановиті учні, у тому числі з сільської місцевості, можуть долучатися до високоякісної освіти та отримувати досвід проведення наукових досліджень.

Серед основних завдань Всеукраїнських заочних профільних шкіл ― поглиблення та систематизація знань учнів МАН, ознайомлення з методами наукових досліджень, проведення експериментальних досліджень за напрямами школи, написання, оформлення і захист результатів наукових досліджень. Зарахування до навчальних груп заочних шкіл здійснюється на конкурсній основі за результатами дистанційних вступних випробувань і рекомендацій територіальних відділень Малої академії наук України.

Так гартується майбутня наукова еліта держави.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27857

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47530

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39078

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42296

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді