Відповідно до розпорядження виконавчого органу Київради (КМДА) від 28.03.2013 № 399 «Про продовження весняних канікул у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів та форм власності міста Києва в 2012–2013 навчальному році» весняні канікули в столичних школах подовжено на три дні — до 4 квітня 2013 року.
Для стабілізації епідемічної ситуації та запобігання зростанню рівня захворюваності на грип та ГРВІ столична влада прийняла рішення продовжити весняні канікули на три дні — до 4 квітня 2013 року.
Це рішення регламентовано розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.03.2013 № 399 «Про продовження весняних канікул у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів та форм власності міста Києва в 2012–2013 навчальному році».
Так, за словами директора Департаменту охорони здоров’я Віталія Мохорєва, призупинення занять у школах в епідемічно-небезпечний період знизить рівень захворюваності на грип та ГРВІ у 2–2,5 рази.
Водночас у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту повідомили, що таке короткотривале призупинення занять не вплине на подальший перебіг навчально-виховного процесу.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?