Побачив світ червневий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Зустрічайте свіжий номер щомісячного журналу «Практика управління дошкільним закладом», на сторінках якого ви ознайомитеся з діяльністю педагогічної ради ДНЗ та матеріалами, що стануть у пригоді.

Свіжий номер щомісячного журналу (№ 6/2013) «Практика управління дошкільним закладом» присвячено діяльності педагогічної ради дошкільного навчального закладу. Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

У статті «Особливості проведення засідань педагогічної ради» перераховано завдання і повноваження педагогічної ради з метою підвищення ефективності її роботи. Розглянуто організаційні моменти підготовки до засідання педагогічної ради, діяльність голови педагогічної ради під час засідання, обов’язки учасників засідання.

Стаття «Засідання педагогічної ради у формі ділової гри» пропонує читачам ознайомитися з практичними порадами щодо організації засідання педагогічної ради на тему «Формування емоційно-значимої поведінки у довкіллі» у формі ділової гри. Наведено етапи підготовки та проведення засідання педагогічної ради у формі ділової гри. Запропоновано структуру ділової гри під час засідання педагогічної ради, зокрема порядок і правила проведення.

У номері здійснено огляд нормативно-правових документів щодо діяльності педагогічної ради, розглянуто основні функції педагогічної ради, види її засідань. Вашій увазі пропонується пам’ятка щодо інтерактивних методів роботи з учасниками засідання педагогічної ради.

Також ви дізнаєтеся, як підготуватися до засідання, правильно запросити до участі в ньому представників батьківського комітету, піклувальної ради, різних організацій, успішно провести засідання, прийняти конструктивні рішення та проконтролювати їх виконання.

Крім того, у цьому номері журналу подано приклади оформлення документів, що стосуються діяльності педагогічної ради.

Усе це та багато іншої корисної інформації читайте на сторінках щомісячного журналу «Практика управління дошкільним закладом».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9715

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31357

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20650

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10865

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді