Школяр випустив збірку оповідань про шкільне життя

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Школяр з Нижньогірської школи (АР Крим) випустив збірку оповідань «Неймовірні пригоди Хайсерчіка», що присвячена історіям зі шкільного життя. Це вже третя збірка обдарованого автора.

Учень 8 класу Нижньогірської школи (АР Крим) Бекір Аблаєв видав свою збірку оповідань під назвою «Неймовірні пригоди Хайсерчіка». Це вже третя збірка юного письменника.

Усі оповідання збірки присвячені шкільному життю і написані зі спостережень самого автора. Персонажі книги Бекіра  — це і школярі його віку, і дорослі люди. Головний герой на ім’я Хайсерчік разом із друзями потрапляє у цікаві та захоплюючі пригоди.

На написання циклу оповідань Б. Аблаєва надихнули історії, які він почув кілька років тому від дідуся. Перша збірка оповідань так і отримала назву «Розповіді мого діда».

Уперше Б. Аблаєв як письменник заявив про себе три роки тому, коли взяв участь у Малій академії наук «Шукач». Саме тоді були представлені його перші оповідання «Пригоди Тимка» та «Чарівник Зело».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59600

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11566

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275563

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22149

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді