На розгляд МОН подано «Посібник з організації харчування дітей у ДНЗ»

На розгляд Міністерства освіти і науки України подано «Посібник з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», що розрахований на працівників ДНЗ, органів управління освітою та контролюючих органів, які перевіряють стан харчування дітей у ДНЗ.

Пропонуємо вашій увазі інформацію щодо «Посібника з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» (далі — Посібник), який подано на розгляд Міністерства освіти і науки України.

Посібник розроблено з урахуванням вимог чинного законодавства та досвіду роботи працівників дошкільних навчальних закладів, органів управління освітою міст Києва, Вінниці, а також Сумської та Хмельницької областей. Він розрахований на працівників дошкільних навчальних закладів, органів управління освітою, які займаються організацією харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, а також працівників контролюючих органів, які здійснюють перевірку стану харчування дітей у дошкільних навчальних закладах.

Посібник містить 9 розділів, у кожному з яких розкриті певні аспекти організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах:
•    Загальні вимоги до організації харчування дітей
•    Примірні двотижневі меню для дошкільних навчальних закладів загального типу за триразового харчування з картотекою страв та обрахунком виконання норм харчування
•    Примірні двотижневі меню
•    Картотека страв
•    Норми харчування дітей
•    Хімічний склад та енергетична цінність продуктів
•    Оброблення та зберігання продуктів
•    Харчування дітей окремих категорій
•    Ділова документація з питань організації харчування дітей

Для зручності у використанні та підвищення рівня фахової майстерності працівників у Посібнику подано «Глосарій», у якому наведені всі основні терміни і поняття, якими оперують під час організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, та «Алфавітний покажчик страв», за яким легко знайти картку-розклад будь-якої страви.

Детальніше за посиланням.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
206477

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
405846

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді