Музичне програмне забезпечення

Вийшло друком жовтневе число журналу «Музичний керівник». У ньому для вас підготовлено статті щодо набору та редагування нот, запропоновано захопливий дитячий квест, авторський календарно-тематичний план уроків музичного мистецтва та багато іншого.

На початку жовтня педагоги-музиканти святкують одразу два свята — Міжнародний день музики та День працівників освіти. Вітаючи своїх читачів із цими чудовими професійними святами, редакція журналу «Музичний керівник» підготувала для них у жовтневому числі журналу корисний подарунок — низку публікацій за темою числа «Музичне програмне забезпечення».

Педагогам-музикантам чи не щодня доводиться стикатися з написанням авторських дитячих пісень, відшукувати музичні фонограми до різних свят та розваг, і навіть самостійно адаптовувати ці фонограми для виконання дітьми певних пісень чи таночків. Тож публікації за темою числа — статті щодо набору та редагування нот, обробки аудіофалів, скачування відео з Youtube та екстрагування з нього аудіодоріжки, — неодмінно стануть їм у пригоді й підвищать їхню ІКТ-компетентність.

Ураховуючи сучасні тенденції щодо розвитку креативності у дітей, пропонуємо музичним керівникам захопливий дитячий квест з персонажами улюблених усіма дітьми мультфільмів «Бременські музиканти» та «По слідах бременських музикантів». А ще — неймовірну подорож у часі до Стародавнього Єгипту, під час якої Ваші вихованці дізнаються, якими були прадавні годинники і як вони «тікали», зможуть змайструвати справжнісіньку піраміду та стародавні єгипетські прикраси, а також вивчити чудернацьку пісеньку про Фараона, поетичний текст якої, між іншим, склали самі діти!

Спеціально для вчителів музичного мистецтва у журналі подано авторський календарно-тематичний план уроків музичного мистецтва для третього класу, створений відповідно до вимог нової програми «Музичне мистецтво». Крім того, музичні керівники та вчителі музичного мистецтва вже можуть розпочати підготовку до святкування Нового року, скориставшись яскравою ідеєю сценарію «Парад Планет, або Новорічний зорепад», який дасть змогу кожній дитині відчути індивідуальність своєї ролі, образу, костюму.

На сторінках жовтневого числа журналу розміщено колекцію пісень для дітей різних вікових категорій, а також головоломку «Ударний інструмент», яка зацікавить як дошкільників, так і дітей молодшого шкільного віку.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках щомісяного журналу «Музичний керівник».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230316

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4303

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14823

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді