Руховий режим дітей дошкільного віку

Зустрічайте перший номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу», у якому розглянуто, як організувати руховий режим дітей дошкільного віку

Зустрічайте перший номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу», у якому розглянуто, як організувати руховий режим дітей дошкільного віку.

Зима — це радість від новорічних свят, які асоціюються в кожного з пахощами хвої, мандаринами, миготінням різноколірних вогників, родинними застіллями, подарунками, дзвінкими колядками та щедрівками. У ці дні ми віримо, що Новий рік принесе в наше життя зміни на краще, а все погане залишить позаду. Нехай це свято — вісник оновлення, мрій і сподівань — подарує вашим родинам добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб у новому році ви зробили все те, про що так давно мріяли. А про реалізацію професійних бажань медичних сестер дошкільних закладів подбає улюблене фахове видання — буде й надалі вірним і надійним помічником у роботі.

Цьогоріч на ваші прохання у журналі «Медична сестра дошкільного закладу» урізноманітнюємо рубрику з організації харчування — висвітлюватимемо тему впровадження кухні різних етнографічних регіонів України в дошкільних навчальних закладах. У першому числі журналу досвідом діляться колеги з Галичини. А на третій сторінці обкладинки журналу пропонуватимемо кольорові пам’ятки щодо корисних властивостей різних продуктів харчування. Ви зможете розміщувати їх в інформаційних куточках для батьків, використовувати під час виступів на засіданнях методичних об’єднань, зрештою — завжди матимете професійну «шпаргалку» напохваті.

Важливою складовою санітарно-просвітницької роботи медичної сестри в дошкільному навчальному закладі має бути проведення спільно з іншими працівниками закладу санітарно-просвітницьких заходів для дітей, зокрема днів здоров’я. Інформуємо вас про відкриття нової рубрики «Долучаємося до організації свят». Цього разу в ній подаємо сценарій захопливого Дня здоров’я від ваших колег із Хмельниччини.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли весняні канікули в школі — працює план

Кожен заклад освіти самостійно планує графік канікул. У декого вони розпочнуться в березні і будуть короткотривалими. Більшістю організаційних питань до весняних канікул у загальноосвітньому навчальному закладі опікується заступник директора
20018

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230778

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4319

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді