8-річна школярка з України завоювала золоту медаль на міжнародному цирковому фестивалі

Валерія Давиденко, 8-річна дівчинка з України, перемогла на Міжнародному фестивалі дитячих та молодіжних циркових колективів, шкіл та виконавців «Циркове майбутнє». Її виступ під назвою «Дюймовочка» вразив членів журі та глядачів.

8-річна Валерія Давиденко здобула найвищу нагороду та визнання на Міжнародному фестивалі дитячих та молодіжних циркових колективів, шкіл та виконавців «Циркове майбутнє».

Валерія виступала в молодшій категорії конкурсу для дітей до 12-ти років. Дівчинка представила вражаючий номер під назвою «Дюймовочка» у жанрі «Еквілібристика».

За словами мами чемпіонки Наталії Давиденко, ця перемога є новою сходинкою до мрії дівчинки.

«Її мрія стати відомою артисткою, бути прикладом, на який би рівнялися артисти-початківці», — говорить пані Наталія.

Вона також зазначила , що після виступу дівчинки, європейське журі аплодувало їй стоячи.

Загалом у молодшій категорії було представлено близько двадцяти номерів учасників з Латвії, Німеччинї, Росії, США, Франції та інших країн.

Варто зазначити, що луганський фестиваль «Циркове майбутнє» вперше відбувся у 2002  році. Вже у 2005 він набув статусу Всеукраїнського, а у 2007 році — Міжнародного.

За роки існування фестивалю в ньому взяли участь більше 900 самодіяльних і професійних виконавців з різних країн.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4292

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді