Школяр з Дніпропетровська зібрав Запорізьку Січ із сірників

Школяр Станіслав Буряк з Дніпропетровщини зібрав макет Запорізької Січі. Захопившись ідеєю, хлопець за півроку створив дивовижну модель з 2000 сірників.

Станіслав Буряк, 16-річний житель села Костянтинівка Дніпропетровської області, зібрав макет Запорізької Січі з 2000 сірників. Моделювати міні-будівлі він почав півроку тому, а закінчив основну роботу вже на літніх канікулах.

«Одного разу я побачив в інтернеті зображення невеликого будиночка із сірників і вирішив спробувати зробити подібний. З першого разу мені не все вдалося, але я захопився цією ідеєю та вирішив створити щось оригінальне, наприклад Запорізьку Січ із куренями. Мені залишилося доробити ще чотири курені та відгородити територію сірниковим парканом, тоді робота буде завершена», — розповідає хлопець.

Варто зауважити, що Станіслав Буряк у своїх роботах абсолютно не використовує клей. Його секрет — спеціальна технологія, відповідно до якої кожна стіна робиться окремо, а потім усі елементи скріплюються сірниками. Після цього конструкція покривається лаком для захисту від пошкоджень.

«Я зробив міні-макет не конкретних храмів, а сконструював те, що уявляв. Спочатку мені доводилося робити все із сірників із зеленою сіркою. Однак, як відомо, для святинь характерніший брунатний колір. У нашому селі таких сірників не знайти», — описує свою роботу хлопець і додає, що батьки підтримували його захоплення та допомагали йому відшуковувати рідкісні матеріали.

Під час роботи над макетом особливу увагу Станіслав приділив куполам, адже вони мали бути золотистого кольору. Для того, щоб реалізувати свій задум, хлопець обрав кульку для гри у пінг-понг. Пофарбувавши її в золотистий колір, він прикрасив нею міні-церкву.

Найближчим часом Станіслав планує створити пейзажну картину із сірників та середньовічний замок у готичному стилі.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230316

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4303

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14823

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді