Даруємо КОЗА-ДИСКи всім редакційним передплатникам

У новому році журнал «Заступник директора школи» підготував для вас ще більше приємних подарунків. У вас є унікальна можливість отримати корисний у роботі КОЗА-ДИСК «Шаблони і розробки для завучів школи» у подарунок!

Передплатіть у редакції до 28 лютого журнал «Заступник директора школи» на перше півріччя або на весь рік і гарантовано отримайте свій подарунок — КОЗА-ДИСК «Шаблони і розробки для завучів школи»!

Щомісяця на сторінках журналу публікуються огляди нових нормативних документів з коментарями розробників, способи підвищення ефективності навчально-виховної та методичної роботи в школі, інтерактивні форми роботи з педагогічним та учнівським колективами.

Детально розкриті теми щодо організації позакласної роботи, співпраці з батьками, інноваційного підходу до навчання та виховання учнів.

У 2014 році вийде друком ЕКСКЛЮЗИВНИЙ тематичний випуск журналу на тему «Організація роботи методичних об’єднань».

Наш подарунок — випуск КОЗА-ДИСКа «Шаблони і розробки для завучів школи» на тему «Форми методичної роботи» — містить багато цінних для Вашої роботи матеріалів:

  • шаблони й розробки для організації та проведення засідань методичних об’єднань і творчих груп
  • конспекти тренінгів, семінарів
  • описи ділових ігор та майстер-класів, тексти консультацій
  • покрокові алгоритми, пам’ятки, схеми
  • роздаткові матеріали для педагогів, аудіозаписи, презентації

Поспішайте передплатити «Заступник директора школи» та отримайте КОЗА-ДИСК «Шаблони і розробки для завучів школи» в ПОДАРУНОК!

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230621

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4318

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді