Установлено вимоги щодо провадження освітньої діяльності у сферах вищої, професійно-технічної, загальної середньої, дошкільної освіти
Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти» від 30.12.2015 № 1187
Установлено вимоги щодо провадження освітньої діяльності у сферах вищої, професійно-технічної, загальної середньої, дошкільної освіти: кадрові, технологічні, організаційні. Визначено також переліки документів, що підтверджують відповідність закладу освіти вимогам щодо провадження освітньої діяльності в кожній освітній сфері.
Під час ліцензування освітньої діяльності визначається спроможність закладу освіти у відповідній сфері провадити освітню діяльність відповідно до встановлених вимог. Зокрема, у сфері загальної середньої освіти — за певним освітнім рівнем; у сфері дошкільної освіти — за певним видом дошкільної освіти.
У Додатках до Ліцензійних умов подано відповідні форми документів.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?