Завершився ХІІІ Міжнародний фестиваль повітряних зміїв «Кольорове небо — 2014»

Наприкінці липня в Скадовську Херсонської області проходив ХІІІ Міжнародний фестиваль повітряних зміїв «Кольорове небо-2014».

У Скадовську Херсонської області відбувся ХІІІ Міжнародний фестиваль повітряних зміїв «Кольорове небо — 2014».

Дніпропетровська збірна команда «Дніпро» зайняла перше командне місце та отримала головний приз — кубок «Рожевий слон». В індивідуальному заліку члени команди вибороли п’ять перемог із шести можливих.

Скадовський міжнародний фестиваль давно вже став традиційним. Про нього знають далеко за межами України — минулого року серед учасників фестивалю були представники Польщі, Росії, Франції, Нідерландів.

У фестивалі «Кольорове небо — 2014» взяли участь 60 дітей у складі 14 команд. Вони представили більше 300 унікальних повітряних зміїв. Окрім того, учасники запускали також змійкові потяги довжиною від 30 до 500 маленьких зміїв.

Запуск кожної конструкції супроводжувався позитивними емоціями та гучними аплодисментами. Цей турнір завжди проходить на пляжі, тому бажаючих подивитись на вражаючих зміїв завжди багато.

Цього року команда Скадовська приємно здивувала глядачів запуском повітряного змія з портретом Тараса Шевченка, а команда «Дніпро» — запуском розкішного змійкового потягу з великим прапором України.

Команда Дніпропетровської області «Дніпро» представила найбільший змійковий потяг — більше 500 зміїв у формі птахів.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли весняні канікули в школі — працює план

Кожен заклад освіти самостійно планує графік канікул. У декого вони розпочнуться в березні і будуть короткотривалими. Більшістю організаційних питань до весняних канікул у загальноосвітньому навчальному закладі опікується заступник директора
20018

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230779

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4319

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді