Освітян-переселенців зі східних областей працевлаштовують

Міністерство соціальної політики України та Міністерство освіти і науки України оприлюднили лист про необхідність працевлаштувати вчителів та вихователів, які вимушено переселилися з територій, де проводиться антитерористична операція.

Міністерство соціальної політики України (Мінсоцполітики) та Міністерство освіти і науки України (МОН) звертають увагу керівників органів державної служби зайнятості та місцевих органів управління освітою на необхідність працевлаштувати вчителів загальноосвітніх шкіл і вихователів дошкільних навчальних закладів, які шукають роботу і не мають можливості надати відповідні документи для оформлення трудових відносин. Про це йдеться у спільному листі МОН та Мінсоцполітики від 15.08.2014 № 1/12-5698, 9209/0/14-14/21.

У листі рекомендовано центрам зайнятості оперативно налагодити з місцевими органами управління освітою обмін інформацією в режимі онлайн про актуальні вакансії та претендентів на їх заміщення, а також з координаційними центрами, які надають допомогу вимушено переселеним громадянам, про кількість осіб з числа переселенців, які можуть бути працевлаштовані в загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади.

Інформувати шукачів роботи, які не мають документів, про можливість підтвердження страхового стажу та отримання індивідуальних відомостей про застраховану особу в органах Пенсійного фонду України та забезпечити оперативний розгляд органами  Пенсійного фонду України звернень громадян для отримання відповідних довідок.

Після звернення до центрів зайнятості осіб, які не мають відповідних документів та бажають працевлаштуватися у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах за наявними вакансіями, здійснюється підбір для них робочого місця.

Передбачено безперешкодний прийом на роботу зазначених вище осіб на заявлені вакансії за направленням центру зайнятості на підставі:

•        індивідуальних відомостей про застраховану особу;

•        поданих зазначеною особою документів, що підтверджують її фактичне місце проживання (здійснюється управліннями, відділами (секторами) Державної міграційної служби України у порядку, встановленому наказом Міністерства внутрішніх справ України № 1077 від 22.11.2012, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України за № 2109/22421 від 18.12.2012);

•        документів, що підтверджують проходження особою повного медичного обстеження;

•        отримання від особи згоди на обробку персональних даних у встановленому законодавством порядку.

Після зарахування особи на відповідну посаду місцеві органи управління освітою звертаються до:

•       навчальних закладів — за підтвердженням документів про освіту відповідно до наданої такою особою інформації;

•       відповідних інститутів післядипломної педагогічної освіти — за підтвердженням кваліфікаційної категорії, підвищення кваліфікації тощо.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1041

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді