Відбулося засідання Громадської ради при ДІНЗ України

Учасники засідання Громадської ради при ДІНЗ України обговорили порядок державного інспектування навчальних закладів місцевими органами управління освітою, порядок їх державної атестації, план заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні ДІНЗ України на 2015 рік та інші важливі питання.

12 листопада 2014 року на базі Цифрового видавництва Експертус відбулося чергове засідання Громадської ради при Державній інспекції навчальних закладів України.

Засідання пройшло за участю заступника Голови ДІНЗ України Андрія Марочкіна; уповноваженої особи ДІНЗ України в Громадській раді, завідувача сектору взаємодії з громадськістю та ЗМІ і міжнародного співробітництва відділу організаційно-інформаційного забезпечення та роботи з персоналом ДІНЗ України Олени Гаращук; заступника начальника управління — начальника відділу інспектування та моніторингу професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів ДІНЗ України Юрія Вергуна; головного державного інспектора відділу інспектування та моніторингу загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів Управління контролю за діяльністю загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів Володимира Коваленка.

Засідання Громадської ради відкрив її голова Василь Петрович, який поінформував про порядок денний та закликав усіх до активної роботи.

Учасників засідання привітав заступник Голови ДІНЗ України Андрій Марочкін. Він побажав усім плідної роботи та зауважив, що громадська думка є важливою при прийнятті рішень з різних питань. Громадськість має можливість реалізувати свої права щодо участі у формуванні державної політики у сфері освіти з питань, що стосуються компетенції Державної інспекції навчальних закладів України.

У ході засідання було обговорено різні питання та документи, зокрема:

  • проект Порядку державного інспектування навчальних закладів місцевими органами управління освітою;
  • проект Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів та об’єднань;
  • планування роботи ДІНЗ України та визначення пріоритетних напрямів її діяльності на 2015 рік;
  • формування та обговорення плану роботи Громадської ради при ДІНЗ України на 2015 рік;
  • орієнтовний план роботи ДІНЗ України щодо проведення консультацій з громадськістю у 2015 році;
  • план заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні ДІНЗ України на 2015 рік.

Також учасники засідання підбили результати роботи Громадської ради при ДІНЗ України за 2014 рік.

За результатами розгляду питань порядку денного засідання Громадською радою при ДІНЗ України прийнято рішення та надано Державній інспекції відповідні рекомендації. 

Наприкінці засідання до його учасників звернувся генеральний директор Цифрового видавництва Експертус Артем Тепляков, який наголосив на важливості співпраці органів державної влади, громадськості, ЗМІ для сприяння професійної майстерності освітян.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4291

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді