Чому законопроєкт «Про застосування англійської мови в Україні» потрібно доопрацювати

З заявою про доопрацювання законопроєкту виступив мовний омбудсмен

Чому законопроєкт “Про застосування англійської мови в Україні” потрібно доопрацювати

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

Так, Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь вважає, що законопроєкт  «Про застосування англійської мови в Україні» потрібно доопрацювати.

«У рішенні Конституційного Суду України від 14 липня 2021 року наголошується, що жоден громадянин України не зобов’язаний володіти іншою мовою, ніж державна. Також зазначається, що будь-яка загроза національній мові означає загрозу національній безпеці» , – зазначив Тарас Кремінь.

«В умовах повномасштабного вторгнення ми побачили високий рівень переходу громадян України на державну мову як у професійному спілкуванні, так і в побуті. Спостерігається рекордний інтерес громадян інших країн до вивчення української мови, колосальний попит на наш культурний продукт: музику, книгу, кіно, театр. Утверджуючи державну мову, ми зміцнюємо суспільство», – наголосив Уповноважений із захисту державної мови. 

Джерело: пресслужба Уповноваженого із захисту державної мови

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45498

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91022

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді