Які умови потрібно забезпечити для дошкільників під час оздоровчого періоду

1003

Запитання

Які умови необхідно забезпечити для дітей дошкільного віку влітку відповідно до планів освітньої роботи та санітарно-гігієнічних норм?

Відповідь

Відповідно до перспективних і календарних планів освітньої роботи, санітарно-гігієнічних норм, інструкцій з охорони життя та здоров’я дітей, потурбуйтеся, щоб під час літнього оздоровчого періоду діти:

  • багато часу проводили на свіжому повітрі: на майданчиках, терасах, у парках, біля водойм (якщо немає несприятливих природніх факторів)
  • достатньо спали вдень (відповідно до їхнього віку віку)
  • збалансовано харчувалися
  • рухалися
  • дотримувалися повітряного та водного режиму
  • були у зручному одязі і взутті у приміщеннях і на майданчиках
  • мали зменшене навчальне навантаження (Додаток до листа МОН України «Організація роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період» від 16.03.2012 року № №1/9-198).

Перевірте, чи всі працівники вашого дитсадка професійно підготувалися до літнього оздоровчого періоду — перегляньте шпаргалку в журналі «Вихователь-методист дошкільного закладу».

Щоб читати журнал безплатно, візьміть демодоступ на три дні.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
184341

Режим дня в дитсадку

Як організувати режим дня в ЗДО, що підходитиме для дітей того чи іншого дошкільного віку? Скачайте та роздрукуйте режим дня за освітньою програмою «Дитина» у молодшій, середній чи старшій групі
116296