Які умови потрібно забезпечити для дошкільників під час оздоровчого періоду

1453

Запитання

Які умови необхідно забезпечити для дітей дошкільного віку влітку відповідно до планів освітньої роботи та санітарно-гігієнічних норм?

Відповідь

Відповідно до перспективних і календарних планів освітньої роботи, санітарно-гігієнічних норм, інструкцій з охорони життя та здоров’я дітей, потурбуйтеся, щоб під час літнього оздоровчого періоду діти:

  • багато часу проводили на свіжому повітрі: на майданчиках, терасах, у парках, біля водойм (якщо немає несприятливих природніх факторів)
  • достатньо спали вдень (відповідно до їхнього віку віку)
  • збалансовано харчувалися
  • рухалися
  • дотримувалися повітряного та водного режиму
  • були у зручному одязі і взутті у приміщеннях і на майданчиках
  • мали зменшене навчальне навантаження (Додаток до листа МОН України «Організація роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період» від 16.03.2012 року № №1/9-198).

Перевірте, чи всі працівники вашого дитсадка професійно підготувалися до літнього оздоровчого періоду — перегляньте шпаргалку в журналі «Вихователь-методист дошкільного закладу».

Щоб читати журнал безплатно, візьміть демодоступ на три дні.

12 запитань і відповідей про атестацію

Телеграм Педрада запрошення

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Інтерактивні методи навчання для усіх: від дошкільників до педагогів

У чому полягає інтерактивне навчання та які інтерактивні методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади інтерактивних методів навчання
213842

Інноваційні технології в дитячому садку

Які інноваційні педагогічні технології застосовувати в дитсадку та з чого почати впровадження. Суть поняття «освітні інновації», переліки інноваційних технологій та приклад засідання творчої групи. Презентація «Інноваційні технології в ДНЗ».
172751

Інтегроване заняття: суть, структура, підготовка

Як інтегрувати зміст освіти, формувати у дітей цілісне світобачення та здатність побачити взаємозв’язки між людиною і світом речей, природи, культури? Один із шляхів — інтегровані заняття. Досвід показує, що інтегрований підхід успішно може застосовуватися щоденно. Тож цей матеріал — про інтегровані заняття.
35191