Як сформулювати завдання педколективу на новий навчальний рік

2043

Запитання

Якими мають бути формулювання завдань педколективу ЗДО на новий навчальний рік?

Відповідь

Коли річне завдання для закладу дошкільної освіти визначене, керівник закладу й вихователь-методист особливу увагу приділяють його формулюванню.

Воно має містити відповіді на запитання:

  • Що?
  • У кого?
  • У процесі чого?

Наприклад, річне завдання «Оптимізувати предметно-просторове розвивальне середовище для формування навичок безпечної поведінки дошкільників»:

  • що — формування навичок безпечної поведінки
  • у кого — у дошкільників
  • у процесі чого — оптимізації предметно-просторового розвивального середовища.

Приклади формулювань річних завдань закладу дошкільної освіти скачайте в журналі «Вихователь-методист дошкільного закладу».
Візьміть демодоступ, щоб читати журнал безплатно 3 дні.

Щоб якісно розв’язати поставлене завдання, потрібно чітко усвідомити проблему (що), на розв’язання якої воно спрямоване. Відтак спрогнозувати, завдяки чому, якими засобами буде розв’язана проблема (у процесі чого). А також маємо визначити, хто буде основним суб’єктом вивчення, тобто у кого найбільше будемо відстежувати якісні зміни — у дітей чи педагогів.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
184722

Режим дня в дитсадку

Як організувати режим дня в ЗДО, що підходитиме для дітей того чи іншого дошкільного віку? Скачайте та роздрукуйте режим дня за освітньою програмою «Дитина» у молодшій, середній чи старшій групі
116481