Як скласти наказ про проведення атестації робочих місць у школі

6564

Запитання

Задля проведення атестації робочих місць за умовами праці у загальноосвітньому навчальному закладі директор має видати наказ. Що в ньому необхідно зазначити?

Відповідь

У наказі про проведення атестації робочих місць у навчальному закладі слід визначити:

  • склад атестаційної комісії
  • завдання комісії та терміни їх виконання.

Як скласти наказ про проведення атестації робочих місць у школі Приклад оформлення наказу про проведення атестації робочих місць за умовами праці

Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 12

НАКАЗ

07.08.2017 м. Київ12

Про проведення атестації
робочих місць за умовами праці

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про охорону праці», постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 № 442 «Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» для проведення атестації робочих місць за умовами праці та визначення права працівників на пільги і компенсації

НАКАЗУЮ:

1. Створити постійну атестаційну комісію у складі:

голова комісії — Заремба К. К., заступник директора з навчально-виховної роботи;

секретар комісії — Галій В. С., фахівець з охорони праці;

члени комісії: Крупка А. А., головний бухгалтер Управління освіти Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації (за згодою);

Муха В. С., заступник директора з господарської роботи;

Шушківський Р. В., голова профспілкового комітету.

2. Членам атестаційної комісії:

2.1. Скласти перелік робочих місць, що підлягають атестації, до 21.08.2017.

2.2. Перевірити відповідність записів назв професій, посад у трудових книжках працівників, які працюють на робочих місцях, що підлягають атестації ЄТКД, до 21.08.2017.

2.3. Організувати за потреби проведення замірів шкідливих факторів за договором із Санітарно-епідеміологічною станцією Голосіївського району м. Києва, до 25.08.2017.

2.4. Скласти листи спостереження (фотографії робочого часу) з метою визначення тривалості дії шкідливих факторів у відсотках до тривалості зміни, до 28.08.2017.

2.5. Скласти Карти умов праці відповідно до вимог Методичних рекомендацій для проведення атестації робочих місць за умовами праці, затверджених постановою Міністерства праці України від 01.09.1992 № 41, до 28.08.2017.

3. Шушківському Р. В. за результатами атестації робочих місць за умовами праці скласти перелік робочих місць, на яких працівникам визначено (підтверджено) право на пільги та компенсації, передбачені чинним законодавством, до 28.08.2017.

4. Зарембі К. К. підготувати проект наказу про результати проведення атестації робочих місць за умовами праці, до 29.08.2017.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор Самар Я. В. Самар

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Профілактика дитячого травматизму в школі

Які види та причини травматизму школярів? Що можуть зробити вчителі та батьки, аби не допустити травмування дітей під час занять у школі та в період їх перебування за межами навчального закладу?
33774

Як убезпечити заклад від вибухонебезпечних предметів і скласти алгоритм дій

Підказки в статті допоможуть керівнику закладу дошкільної освіти організувати роботу в дитсадку так, щоб уникнути враження мінами, вибухонебезпечними предметами та скласти правила поводження в надзвичайних ситуаціях
6312