Рейтинг українських шкіл

Складено рейтинг шкіл України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2013/2014 навчального року і шкільних олімпіад. Можливо там є і ваша школа?

Журнал «Фокус» , використовуючи дані проекту  Edumeter, опублікував рейтинг найкращих шкіл України за результатами ЗНО та шкільних олімпіад.

Будь-який учасник рейтингу гарантує вищу освіту випускникам, адже саме бали ЗНО є основою для вступу у вищий навчальний заклад.

Щодо результатів шкільних олімпіад, то вони є показником профільних знань, які виходять за межі обсягів шкільних програм.  В основу рейтингу покладено результати шкільних олімпіад для 9–11-х класів з десяти предметів: української мови та літератури, історії, правознавства, англійської мови, математики, фізики, хімії, біології, інформатики та економіки.

Результати ЗНО свідчать про те, що учень засвоїв програму, а призові місця на олімпіадах — наскільки він уміє їх застосовувати.

Найкращим із кращих навчальних закладів України як за результатами ЗНО, так і за результатами шкільних олімпіад, визнано Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Так, за результатами ЗНО, середнім балом є 183 бали, за результатами шкільних олімпіад — здобуто 28 медалей.

На другому місці Донецький обласний санаторний ліцей-інтернат з профільним навчанням та поглибленим вивченням гуманітарних, суспільних та природничо-математичних дисциплін «Ерудит» Донецької обласної ради. На рахунку школи 13 медалей і високий середній бал за результатами ЗНО — 183 бали.

Третє місце займає Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер»: 16 медалей і 181 — середній бал за результатами ЗНО.

Директори профільних ліцеїв-переможців, навчальні заклади яких посіли перше і друге місце, запевняють, що конкурсний відбір і орієнтація на основні дисципліни гарантують високу мотивацію в учнів. У багатьох країнах Європи практикується профільне навчання у старших школах, такий підхід закладено і в концепцію реформи системи освіти України.

Десять найкращих шкіл за результатами ЗНО (середній бал) :

  1. Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті ім. Івана Франка (183 бали)
  2. Донецький обласний санаторний ліцей-інтернат з профільним навчанням та поглибленим вивченням гуманітарних, суспільних та природничо-математичних дисциплін «Ерудит» Донецької обласної ради (183 бали)
  3. Ліцей «Інтелект» міста Києва (183 бали)
  4. Калуська гімназія Калуської міської ради Івано-Франківської області (182 бали)
  5. Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області (182 бали)
  6. Комунальний заклад освіти «Українсько-Американський ліцей» Дніпропетровської міської ради (181 бал)
  7. Києво-Печерський ліцей №171 «Лідер» (181 бал)
  8. Українська гімназія №1 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (181 бал)
  9. Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара» (181 бал)
  10. Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю» (180 балів)

Десять найкращих шкіл за результатами шкільних олімпіад  (кількість медалей):

  1. Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті ім. Івана Франка (28 медалей)
  2. Харківський фізико-математичний ліцей № 27 (19 медалей)
  3. Києво-Печерський ліцей №171 «Лідер» (16 медалей)
  4. Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету ім.. Т.Г.Шевченко (17 медалей)
  5. Донецький обласний санаторний ліцей-інтернат з профільним навчанням та поглибленим вивченням гуманітарних, суспільних та природничо-математичних дисциплін «Ерудит» Донецької обласної ради (13 медалей)
  6. Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» (10 медалей)
  7. Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат при Кременчуцькому училищі А.С.Макаренко (10 медалей)
  8. Природничо-науковий ліцей № 145 (м.Київ) (6 медалей)
  9. Харківська гімназія № 47 (6 медалей)
  10. Ліцей «Наукова зміна»  Дарницького району Києва (6 медалей)

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічна рада школи: функції та планування

Засідання педагогічної ради — важлива частина роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо функції педагогічної ради та особливості підготовки до засідань.
45701

Нетрадиційні техніки малювання для дошкільників

Нетрадиційні техніки малювання в дитячому садку для дошкільників: презентація, зразки, алгоритми. Які образотворчі техніки посильні для дітей у молодшій, середній та старшій групах
31831

Іграшки з паперу власноруч

Долучіть дошкільників до художньо-продуктивної діяльності зі створення іграшок з паперу, картону, ниток. Зробіть із картону та ниток таксу або сконструюйте з паперу лева. Підкажіть дітям, що персонажів для театру також можна виготовити з паперу, наприклад, свинку — для настільного театру, а цілу сімейку котів — для вистави пальчикового театру
13650

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді