Більшість школярів Києва відновили онлайн-навчання

268 тисяч учнів, приєдналися до дистанційного навчання у столичних школах

Більшість школярів Києва відновили онлайн-навчання

Таку інформацію повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, школярі долучаються до навчання поступово.

«Багато київських школярів перебувають за межами Києва, але вони мають змогу долучатись до онлайн навчання. Саме тому було прийнято рішення з 28 березня почати відновлення уроків у дистанційному режимі, який ми використовували під час локдауну, пов’язаного з епідемією COVID-19. Але цього разу вчителі ще враховують і воєнний стан у країні, у тому числі повітряні тривоги, які лунають під час занять», – заявив Валентин Мондриївський.

«Розуміючи те, у яких умовах нам доводиться відновлювати навчання, ми маємо дотримуватись певних правил. У першу чергу, діти не мають відчувати тиску, а цього досягаємо через уникнення негативних оцінок та зменшення навантаження у вигляді домашніх завдань», – також додав Валентин Мондриївський.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді