У закладах освіти планують змінити порядок ведення обліку школярів

Облік буде проводитись з використанням Автоматизованого інформаційного комплексу освітнього менеджменту

Порядок ведення обліку школярів

Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

В Україні змінять механізм обліку дітей дошкільного та шкільного віку.

Такий проєкт було винесено на громадське обговорення Міністерством освіти та науки. 

Передбачається, що після затвердження документа облік дітей буде проводитись з використанням Автоматизованого інформаційного комплексу освітнього менеджменту (АІКОМ) шляхом внесення, накопичення, актуалізації, обробки, аналізу та узагальнення інформації про дітей дошкільного та шкільного віку, у тому числі тих, які не охоплені навчанням.

Під час введення обліку в системі буде створюватись профіль дитини, що міститиме інформацію про її персональні дані, документи, місце й форму здобуття освіти, місце проживання чи перебування.

Відповідальний працівник закладу освіти створюватиме профіль дитини в системі під час зарахування дитини на навчання.

Накопичення та актуалізація інформації в профілі дитини здійснюватиметься шляхом електронної взаємодії між АІКОМ та інформаційними системами, а також шляхом внесення інформації до профілю дитини відповідальними працівниками.

Окрім того, автори проєкту вважають, що завдяки такій обліковій системі будуть автоматично зводитись статистичні звіти про кількість дітей дошкільного та шкільного віку, вихованців та учнів, у тому числі дітей, не охоплених навчанням.

Свої зауваження та пропозиції до проєкту постанови можна надсилати в довільній формі до 14 серпня 2023 року на електронну адресу [email protected]

За матеріалами МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді