У Києві та області надали рекомендації щодо початку літніх канікул

Коли літні канікули у Києві та області та скільки відпочиватимуть учні

Початок літніх канікулГотовність до роботи влітку: експрес-перевірка

Цього року місцева влада разом з освітянами самостійно може встановлювати дату закінчення навчального року, головне потрібно зважати на безпекову ситуацію в регіоні. 

Зокрема місцева влада може самостійно визначати дати відпочинку учнів від навчання.

У закладах освіти столиці навчання триватиме до 30 червня 2023 року. Відповідну рекомендацію надало директорам управління освіти столиці.

Проте дати початку та завершення канікул учнів кожна школа може визначати самостійно. Але директори закладів освіти здебільшого дослухаються до рекомендацій освітнього управління.

Натомість у Київській міськраді зазначили, що 16 червня має відбутися День останнього дзвоника у закладах освіти. Документи про освіту випускникам видаватимуть упродовж 21 — 23 червня.

Окрім того, значна кількість на Київщині завершать навчальний рік 31 травня. Натомість 1 червня у понад 350 мають стартувати літні канікули.

Як зазначив голова Київської ОДА Руслан Кравченко, частина шкіл області розпочала офлайн-навчання в різний час, мали різну тривалість канікул протягом року. Тож і навчальний рік закінчують по-різному — з 26 травня до 16 червня.

359 шкіл області завершать освітній процес 31 травня, 44 заклади — 26 травня, 220 шкіл — у період з 2 по 9 червня. 15 закладів розпочнуть канікули із 17 червня.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43119

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143412

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86611

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47056

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді