Освітня Спільнота Google відтепер в Україні

Педагоги України мають можливість долучитися до освітньої спільноти GEG Ukraine, відвідувати цікаві події та використовувати інноваційні технології у навчально-виховному процесі

Компанія Google по всьому світу об'єднує працівників сфери освіти у освітні товариства, де вони навчаються, діляться досвідом з використання веб-технологій в навчально-виховному процесі.

На основі педагогічної спільноти «Навчаємося з Google», яку заснували освітяни Наталія Саражинська, Наталія Гущина та Антоніна Букач, в Україні створено Google Educator Group (Освітню Спільноту Google).

Учасниками Освітньої Спільноти Google  можуть стати директори та адміністратори шкіл, викладачі, учні та всі ті, хто використовує продукти Google, щоб навчати інших.

Освітні співтовариства Google надають майданчик для співпраці, а також обміну досвідом та ідеями щодо використання рішень Google в навчальному процесі.

Так, члени спільноти є активними користувачами Google Apps for Education — системи безкоштовних інструментів, що надають необхідні технології для освіти.

Спільнота організовує різні заходи та семінари, вебінари, під час яких освітяни можуть обговорювати актуальні теми, обмінюватися спостереженнями.

Google Україна запрошує педагогів долучатися до спільноти GEG Ukraine, відвідувати майбутні події та сприяти поширенню інноваційних технологій в систему освіти України! 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9715

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31357

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20650

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10865

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді