Педагоги України мають можливість долучитися до освітньої спільноти GEG Ukraine, відвідувати цікаві події та використовувати інноваційні технології у навчально-виховному процесі
Компанія Google по всьому світу об'єднує працівників сфери освіти у освітні товариства, де вони навчаються, діляться досвідом з використання веб-технологій в навчально-виховному процесі.
На основі педагогічної спільноти «Навчаємося з Google», яку заснували освітяни Наталія Саражинська, Наталія Гущина та Антоніна Букач, в Україні створено Google Educator Group (Освітню Спільноту Google).
Учасниками Освітньої Спільноти Google можуть стати директори та адміністратори шкіл, викладачі, учні та всі ті, хто використовує продукти Google, щоб навчати інших.
Освітні співтовариства Google надають майданчик для співпраці, а також обміну досвідом та ідеями щодо використання рішень Google в навчальному процесі.
Так, члени спільноти є активними користувачами Google Apps for Education — системи безкоштовних інструментів, що надають необхідні технології для освіти.
Спільнота організовує різні заходи та семінари, вебінари, під час яких освітяни можуть обговорювати актуальні теми, обмінюватися спостереженнями.
Google Україна запрошує педагогів долучатися до спільноти GEG Ukraine, відвідувати майбутні події та сприяти поширенню інноваційних технологій в систему освіти України!
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок