Який перелік медичних засобів, що мають бути в медпункті

Затверджений новий перелік медичних виробів для надання допомоги в закладах освіти
Примірний перелік медичних засобів, які мають бути в медпункті школи

Орієнтовний план гігієнічних заходів у період карантину

У Міністерстві охорони здоров’я затвердили новий перелік медичних виробів, лікарських засобів та інших матеріалів, що повинні бути у складі медичної укладки для надання медичної допомоги у медичному пункті закладу освіти.

Наказ про затвердження Примірного переліку медзасобів у школах підписаний міністром охорони здоров'я Максимом Степановим.

Цей перелік містить докладну інформацію про найменування та кількість медичних засобів та матеріалів, що мають бути в наявності медпунктів у закладах освіти.

Аптечка: як правильно укомплектувати

Окрім того, до переліку включено понад 30 найменувань медичних виробів, серед яких ін’єкційні шприці, маска-клапан для вентиляції легень, виріб для зупинки кровотечі, система для переливання інфузійних розчинів, інгаляція або аерозоль для інгаляцій, розчини для ін’єкцій та зовнішнього застосування, дезінфекційні засоби, термометр, тонометр, пульсоксиметр тощо.

У свою чергу, керівники обласних і Києвської міської державних адміністрацій отримали доручення забезпечити заклади освіти медичними виробами, лікарськими засобами та іншими матеріалами, які повинні бути у складі медичної укладки для надання медичної допомоги.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Правила взаємин у колективі

Як працювати в колективі однодумців, які допомагають, цінують і підтримують одне одного? А ми вам розкажемо! Пропонуємо правила, як сформувати позитивний імідж серед колег і налагодити довірливі взаємини в колективі
14498

Екстрена профілактика правця

Хоч ми й намагаємося в цей небезпечний час уберегти себе та дітей від травм, але від них ніхто не застрахований. Тож нагадаємо вам про екстрену профілактику правця.
8608

Медична документація працівників ЗДО

До кола обов’язків медичної сестри дошкільного закладу належать контроль за своєчасністю проходження медичних оглядів та ведення пов’язаної із цим документації. Які основні вимоги до ведення, обліку й зберігання медичної документації працівників ЗДО
55705

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді