Для освітян підготували конструктор, що дозволить спростити створення планів і зробити їх унікальними
Якість знань учня значною мірою залежить відтого, чи систематично він відвідує навчальні заняття вшколі. Пропонуємо зразок аналітичної довідки тарекомендації, щодопоможуть проконтролювати відвідуваність занять учнями.
Освітяни, які впроваджують реформу НУШ, можуть скористатись конструктором навчальних планів і програм.
Конструктор розроблений проєктом «Навчаємось разом» за підтримки Міністерства освіти і науки, Українського інституту розвитку освіти та команди підтримки реформ МОН.
Він дозволить спростити процес створення навчальних планів і зробити їх унікальними для кожного закладу освіти.
Щоб розпочати роботу, рекомендовано скористатись інструктивно-інформаційними матеріалами.
Отримати доступ до конструктора можна за посиланням.
Поява чат-бота зі штучним інтелектом ChatGPT викликала справжній фурор серед дітей та дорослих. Появу чат-бота можна ігнорувати, а можна використати у роботі з учнями та під час підготовки до уроків. Ділимося ідеями у статті.
Які цілі, принципи, завдання, заходи і форми національно-патріотичного виховання дітей та молоді в закладі освіти? + Банк досвіду з виховної роботи
Почався осінньо-зимовий період, а отже, можливе виключення світла. Як урятувати себе та учнів від зневіри, як підготуватися до вимкнення світла та які дієві розваги зможуть підтримати вас у такій ситуації
Через війну та відключення світла учні не можуть вчитися в повному обсязі. Особливо складно це зробити за відсутності світла. Підготували для вас інформацію про додатки, які працюють без інтернету.
МОН надало педагогам рекомендації щодо організації виховного процесу в новому навчальному році