Для освітян підготували конструктор, що дозволить спростити створення планів і зробити їх унікальними

Якість знань учня значною мірою залежить відтого, чи систематично він відвідує навчальні заняття вшколі. Пропонуємо зразок аналітичної довідки тарекомендації, щодопоможуть проконтролювати відвідуваність занять учнями.
Освітяни, які впроваджують реформу НУШ, можуть скористатись конструктором навчальних планів і програм.
Конструктор розроблений проєктом «Навчаємось разом» за підтримки Міністерства освіти і науки, Українського інституту розвитку освіти та команди підтримки реформ МОН.
Він дозволить спростити процес створення навчальних планів і зробити їх унікальними для кожного закладу освіти.
Щоб розпочати роботу, рекомендовано скористатись інструктивно-інформаційними матеріалами.
Отримати доступ до конструктора можна за посиланням.
Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
Вмотивувати учнів до навчання може лише вмотивований педагог. Тож скористайтеся нашими матеріалами методички «Мотиваційний менеджмент» від Віктора Громового — обирайте, надихайтеся та використовуйте!
Дізнайтеся, як колеги впроваджують в освітній процес закладу освіти інноваційні методики навчання. Скористайтеся швейцарським досвідом оцінювання та професійної орієнтації учнів.
Ефективною стратегією навчання, як свідчить досвід, є інтерактивне навчання. Основним елементом інтерактивного навчання є інтерактивні вправи. Про них — ця стаття.
Поява чат-бота зі штучним інтелектом ChatGPT викликала справжній фурор серед дітей та дорослих. Появу чат-бота можна ігнорувати, а можна використати у роботі з учнями та під час підготовки до уроків. Ділимося ідеями у статті.