Більше 22 тисячі студентів переведуть на бюджет до кінця року

МОН продовжує переведення на навчання за держзамовленням окремих категорій студентів

Переведення студентів на бюджетЯк підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Міністерство освіти та науки продовжує переведення на навчання за державним замовленням окремих категорій студентів, які були зараховані до закладів фахової передвищої та вищої освіти до 2021 року включно.

Таку інформацію зазначив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

Як він зауважив, усього до Міносвіти надійшло 22 643 звернення щодо переведення на бюджетні місця.

Варто нагадати, що право на переведення на бюджетне навчання мають діти загиблих захисників України, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також діти жителів особливо небезпечних територій, які зараховані до закладів фахової передвищої та вищої освіти до 2021 року включно.

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

Наразі фахівцями МОН опрацьовано понад 20,5 тисяч запитів на переведення здобувачів освіти від 212 закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Зокрема, завдяки внутрішньому перерозподілу закладам фахової передвищої та вищої освіти підтверджено та надано дозвіл для переведення на навчання за державним замовленням 4 427 здобувачів.

Передбачається, що до кінця року переведуть на бюджетні місця всіх здобувачів, які мають на це право та подали підтвердні документи до 18 листопада 2022 року.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді