МОН збиратиме дані про учнів для ефективного розподілу субвенції

МОН проведе збір індивідуальних даних учнів для розподілу освітньої субвенції на 2023 рік

Збір інформації про учнів

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

Міністерство освіти та науки проведе збір індивідуальних даних учнів для розподілу обсягу освітньої субвенції на 2023 рік між місцевими бюджетами.

Таку інформацію зазначено в новому наказі Міносвіти, підписаним міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Передбачається, що деталізований до окремого здобувача освіти масив інформації уможливить недопущення здвоєння обліку учнів після їхнього вимушеного переміщення.

Процес збору інформації буде проводитися із застосуванням національної бази даних «Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту».

Отримані дані будуть використані при підготовці змін до постанови Кабінету Міністрів № 1088 «Про затвердження формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами».

Окрім того, місцеві органи управління освітою отримали доручення щодо забезпечення подання звітності уповноваженими працівниками закладів загальної середньої освіти, а також закладами професійної та фахової передвищої освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти.

Уповноважені працівники закладів освіти мають заповнити у «АІКОМ» індивідуальні картки обліку учнів та педагогічних працівників.

Зокрема, відповідний наказ освітнього відомства містить покроковий алгоритм заповнення індивідуальних карток обліку учнів та педагогічних працівників.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
142303

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86428

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46965

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді