Статті за темою Харчування учнів

Харчування дітей у школі: як правильно організувати
У системі реформ української освіти, організації нової української школи, підхід до харчування дітей у закладах освіти теж потребує удосконалення. Як це зробити у відповідності до сучасних вимог, які ці вимоги – розбираємось далі.
535
Діти та здорове харчування: що робити
Тримайте рекомендації ЮНІСЕФ зі здорового харчування. В умовах війни доступ до різних продуктів харчування може бути обмеженим. Але основні принципи здорового раціону залишаються такими самими, і їх важливо дотримувати в міру можливостей та наявних продуктів харчування
983
Органічна їжа: мода чи потреба
Чи є спосіб захистити організм людини від цих шкідливих речовин? Мабуть, ви чули про органічні продукти харчування. Та чи достатньо, аби стати їхнім прихильником?
10634
Принципи НАССР для закладів освіти
Щоб запровадити систему управління безпечністю харчування НАССР, в закладі освіти потрібно створити групу, яка у своїй роботі керуватиметься сімома принципами
28949
Коли обідати вчителю?
Чи є офіційна обідня перерва для вчителя? І чи має директор надавати час для відпочинку і обіду педагога?
66782
Про закупівлі у сфері організації харчування
Надано рекомендації про укладання й виконання договорів про закупівлю товарів і послуг у сфері організації харчування у закладах освіти, а також зразки договорів, які замовники можуть використовувати під час підготовки проєктів договорів для здійснення закупівель.
2167