Взяти участь у вебінарі
На вебінарі Ви дізнаєтесь:
- що таке ресурс у фаховій діяльності
- як і чому практичний психолог втрачає сили
- як встановити межі у спілкуванні з батьками й адміністрацією дитсадка та не брати на себе чужу відповідальність
- що дає змогу зберегти сили у професії
Це лише частина питань вебінару. Більше — у прямому ефірі.
Усі зареєстровані учасники отримають сертифікат.
Лектор - Павло Дима, психолог-психотерапевт, тренер, член Київської асоціації практикуючих психологів та психотерапевтів.
✉ Зверніть увагу! Для того, щоб поставити запитання лектору під час вебінару, переконайтеся, що маєте обліковий запис на YouTube
У статті — алгоритм, за яким зможете правильно організувати роботу з розроблення індивідуальної програми розвитку
Психолого-педагогічна характеристика дитини - один із документів, які подають в інклюзивно-ресурсний центр батьки для проведення комплексної оцінки розвитку дитини. Яка роль характеристики та її зміст - читайте у статті. Заодно проаналізуєте зразок характеристики.
Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного?
Скільки часу практичний психолог приділяє діагностиці, а скільки – підтримці? Які напрямки роботи займають найбільше ресурсу? Експертний аналіз статистичного звіту розкриває реальний розподіл робочого часу психолога в школі чи дитсадку. Як заповнити цей документ – розбираємо у статті
Вступ дитини до школи завжди є переломним моментом у її житті, незалежно від того, в якому віці вона приходить у перший клас: у шість чи в сім років. Про що насамперед мають пам’ятати батьки майбутнього першокласника? На що бажано звернути їхню увагу під час підготовки дитини до школи?