Подорожі

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Як збагатити уявлення дошкільників про подорожі, їх види та особливості? Як власноруч створити різний транспорт та куди мандрувати з Чарівним Атласом і Капцями?

Перший крок, який самостійно робить дитина, уже є початком великої подорожі довжиною в життя. Подорож — це можливість дізнатися більше про світ, пережити різноманітні емоції, збагатитися враженнями від природного і соціального довкілля. Тому відкривати дітям завісу мандрівного життя пропонуємо змалку.

Методичні рекомендації щодо реалізації освітнього проекту «Подорожі» — у вступній статті журналу «Методична скарбничка вихователя» № 6/2017.

На допомогу вихователю до проекту розроблені такі матеріали, як-от:

  • дерево цілей
  • ідея, програмовий зміст, очікувані результати реалізації проекту
  • змістове наповнення десяти тематичних днів
  • плани-конспекти інтегрованих занять для кожного дня

На картках картотеки — описи ігор, вправ та інших «справ дня», які можна пропонувати дошкільникам не тільки під час проживання проекту, а й за його межами.

Кольорові сторінки червневого числа містять:

  • асоціативні карти «Подорожі» і «Що робить дорогу коротшою»
  • майстер-класи зі створення різних видів транспорту й моделювання континентів
  • ілюстрації для обговорення «Подорожі».

Під час літературних хвилинок у межах проекту пропонуємо разом з дітьми розглянути книжку Надії Гербіш «Мандрівки з Чарівним Атласом: Венеція» та прочитати казку Галини Манів «Капці збираються в дорогу». Про те, які ще форми роботи організувати за змістом літературних творів, читайте на сторінках цього числа.

Аби вирушити з дітьми в подорож, можна навіть не виходити за межі дошкільного закладу. Що таке гра-подорож та як її організувати, розповідають наші автори.

Докладніше про це, а також сюжетно-рольова гра «Туристична фірма», завдання для самостійної діяльності, конспект інтегрованого заняття з англійської мови — у журналі «Методична скарбничка вихователя» № 6/2017.

У попередньому числі — Школа

Теми:

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275519

Цікаві фізкультхвилинки для дошкільнят

Завантажте фізкультхвилинки, що перетворять навчання на гру! Діти непосидючі та втрачають увагу? Наші фізкультхвилинки – це не просто рухи. Це ключі до зняття напруги, розвитку активності та легкого засвоєння нового. Зробіть навчання захопливим вже сьогодні!
89870

Як говорити про війну з дітьми дошкільного віку

Проаналізуємо, як війна впливає на психоемоційний стан дошкільників і як взаємодіяти з дітьми в час війни. Скористаєтеся матеріалами для розмов із дітьми про війну. Допоможете батькам говорити на складні теми та підтримувати своїх дітей
1731

Ігри з піском та водою для дітей раннього віку

Діти ще з раннього віку полюбляють діяти з піском і водою — пересипати, переливати, копати, бризкатись, будувати. Використовуйте пісок під час різних ігор, особливо – у літній оздоровчий період
7494

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді