Подорожі

Теми:
Як збагатити уявлення дошкільників про подорожі, їх види та особливості? Як власноруч створити різний транспорт та куди мандрувати з Чарівним Атласом і Капцями?

Перший крок, який самостійно робить дитина, уже є початком великої подорожі довжиною в життя. Подорож — це можливість дізнатися більше про світ, пережити різноманітні емоції, збагатитися враженнями від природного і соціального довкілля. Тому відкривати дітям завісу мандрівного життя пропонуємо змалку.

Методичні рекомендації щодо реалізації освітнього проекту «Подорожі» — у вступній статті журналу «Методична скарбничка вихователя» № 6/2017.

На допомогу вихователю до проекту розроблені такі матеріали, як-от:

  • дерево цілей
  • ідея, програмовий зміст, очікувані результати реалізації проекту
  • змістове наповнення десяти тематичних днів
  • плани-конспекти інтегрованих занять для кожного дня

На картках картотеки — описи ігор, вправ та інших «справ дня», які можна пропонувати дошкільникам не тільки під час проживання проекту, а й за його межами.

Кольорові сторінки червневого числа містять:

  • асоціативні карти «Подорожі» і «Що робить дорогу коротшою»
  • майстер-класи зі створення різних видів транспорту й моделювання континентів
  • ілюстрації для обговорення «Подорожі».

Під час літературних хвилинок у межах проекту пропонуємо разом з дітьми розглянути книжку Надії Гербіш «Мандрівки з Чарівним Атласом: Венеція» та прочитати казку Галини Манів «Капці збираються в дорогу». Про те, які ще форми роботи організувати за змістом літературних творів, читайте на сторінках цього числа.

Аби вирушити з дітьми в подорож, можна навіть не виходити за межі дошкільного закладу. Що таке гра-подорож та як її організувати, розповідають наші автори.

Докладніше про це, а також сюжетно-рольова гра «Туристична фірма», завдання для самостійної діяльності, конспект інтегрованого заняття з англійської мови — у журналі «Методична скарбничка вихователя» № 6/2017.

У попередньому числі — Школа

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт вихователя дитсадка

Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
64027

Правила літніх прогулянок

Улітку дітям хочеться більше часу проводити на свіжому повітрі. Там можна вдосталь побігати, покопирсатися в піску та пограти з однолітками. Щоб у дітей залишалися лише позитивні враження від таких прогулянок, вихователям слід залишатися уважними та дотримуватися правил
6415

Шукаємо ключ до «замкнутої» дитини

Є діти, що граються, голосно сміючись, штовхаючись, поспішають до гурту, а є діти, які усамітнюються, стають мовчазними в компанії однолітків і, схоже, бояться людей. Педагоги мають вміти працювати з такими дітьми та вміти заспокоїти батьків і підказати їм шляхи вирішення ситуації.
1615

Дидактичні ігри для дошкільнят

Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно. Адже важливо знайти підхід до дітей та зацікавити їх. Ефективні поради шукайте у статті
268944

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді