Українська молодь збереться на «Студентській республіці»

«Студентська республіка» передбачає організацію студентських містечок на рівні та за участі представників вищих навчальних закладів Києва, проведення семінарів і тренінгів для активістів студентського самоврядування, ігрових змагань, конкурсів, різноманітних інтелектуальних та спортивних турнірів.

10-12 серпня у Києві відбудеться 14-й міський міжнародний фестиваль «Студентська республіка».

Про це повідомила прес-служба КМДА.

У рамках фестивалю, на Трухановому острові близько 500 мешканців республіки створять свої імпровізовані студентські партії. Учасники матимуть власну ігрову валюту, закони, владу та будуть реалізовувати інфраструктурні проекти.

Як і щороку, до регіональної програми увійдуть не лише вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату, а й паралельне проведення суб-фестів: конкурс краси «Перша Леді», «Квест-фестиваль», «Студентська Мафія», «Нічна туса», «Фестиваль аматорського відео» та багато інших.

«Студентська республіка» передбачає організацію студентських містечок на рівні та за участі представників вищих навчальних закладів Києва, проведення семінарів і тренінгів для активістів студентського самоврядування, ігрових змагань, конкурсів, різноманітних інтелектуальних та спортивних турнірів, проведення стратегічної соціальної гри за темою життя окремого студентського міста, а також інших суб-фестивалів.

Після регіональних етапів, 24-27 серпня, відбудеться довгоочікуваний фінал «Студреспубліки» в Криму (у розважальному комплексі «Сонечко» під Євпаторією).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9715

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31357

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20650

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10866

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді