Жінки краще чують і у них більше розвинене сприйняття смаку і нюх, а чоловіки краще розрізняють дрібні деталі рухомих об'єктів.
У залежності від статі людина може бачити колір більш або менш яскравим.
Скажімо, якщо чоловік і жінка будуть дивитись на оранжевий колір, то чоловікові він видаватиметься більш червоним, ніж жінкам.
Експерименти, які провели у Міському університеті Нью-Йорка, продемонстрували, що чоловікам важко також помічати тонкі відмінності у відтінках жовтого, зеленого і синього.
Такі відкриття були зроблені в ході експериментів, під час яких представникам обох статей показували спалахи світла. Чоловіки і жінки при цьому мали назвати побачений відтінок кольору.
За словами дослідника, професора Ізраеля Абрамова, різниця у сприйнятті не криється у структурі ока. А значить відповідь на це питання ― у діяльності мозку, який переробляє інформацію, отриману в результаті споглядання.
Дослідження також показало, що жінки краще чують і у них більше розвинене сприйняття смаку і нюх, а чоловіки краще розрізняють дрібні деталі рухомих об'єктів ― риса, яка, можливо, зробила наших предків гарними мисливцями.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?