МОН пропонує переглянути затверджені ДержСанПіни

Міністерство освіти і науки України висловило пропозиції щодо внесення змін до Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей».

Міністерство освіти і науки України висловило незгоду з новими Державними санітарними нормами та правилами «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей».

Відомство звернулося до міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової з Листом Міністерства освіти і науки України від 25.09.2013 № 1/12-7801 , що містить пропозиції та застереження.

У ньому міністерство повідомляє про те, що новий документ суперечить Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та ускладнює виконання Нових соціальних ініціатив Президента України «Діти — майбутнє України».

У міністерстві стверджують, що зазначений документ погоджений відомством за умови його подальшого доопрацювання та врахування усіх пропозицій.

«Остаточна редакція, що затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 01.08.2013 № 678 та зареєстрована 9 серпня 2013 року в Міністерстві юстиції України, до Міністерства освіти і науки не надходила», — йдеться у листі.

З огляду на це, МОН наполягає на внесенні змін у документ і на відтермінуванні набуття ним чинності з 1 вересня наступного року.

Нагадаємо, що нещодавно в Міністерстві охорони здоров’я України було проведено брифінг, у рамках якого відбулося обговорення нових положень Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230316

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4303

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14823

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді