25 лютого 2014 року редакція журналів «Практичний психолог: Школа» та «Практичний психолог: Дитячий садок» успішно провела безоплатний вебінар на тему «Психолого-педагогічні та психофізіологічні проблеми початкової освіти».
Доповідачами на вебінарі були Олександр Васильович Кочерга, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, канд. психол. наук, доцент, та Людмила Анатоліївна Терещенко, старший науковий співробітник лабораторії психології навчання імені І. О. Синиці Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, канд. психол. наук.
Актуальність теми вебінару підтверджено великою кількістю його учасників, які активно обговорювали психолого-педагогічні та психофізіологічні проблеми початкової освіти і ставили запитання до лекторів. Висловлюємо подяку всім онлайн-учасникам вебінару!
Якщо ви не змогли взяти участь у заході, у будь-який зручний час ви маєте змогу переглянути запис вебінару.
Окрім того, ви можете завантажити презентаційні матеріали.
У вас виникли запитання, пов’язані з темою вебінару? Заходьте й пишіть нам на форумі порталу «Педрада» — ми із задоволенням дамо на них відповіді!
Також ви обов’язково знайдете в наступних числах журналів «Практичний психолог: Школа» та «Практичний психолог: Дитячий садок» матеріали, пов’язані з темою проведеного вебінару.
Бажаєте взяти участь у наступних тематичних вебінарах від напряму «Експертус Освіта»? Обов’язково реєструйтеся на нашому порталі освітян України «Педрада», щоб першими дізнаватися про заплановані заходи, а також читати освітянські новини, спілкуватися з колегами на форумі й отримувати БЕЗОПЛАТНУ електронну газету. Ми оперативно повідомлятимемо вас про заплановані заходи.
Статті за темою
Усі статті за темоюЯк скласти протокол батьківських зборів у ЗДО
Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103061
Індивідуальна програма розвитку учня школи
Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103068
Індивідуальна програма розвитку дитини з особливими освітніми потребами
У статті — алгоритм, за яким зможете правильно організувати роботу з розроблення індивідуальної програми розвитку
5520
Безпечне освітнє середовище закладу освіти
Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
121532
Пісні про літо для дітей: використайте у роботі
Тексти і ноти пісень про літо та літні пригоди для дітей у дитсадку
43529