25 лютого 2014 року редакція журналів «Практичний психолог: Школа» та «Практичний психолог: Дитячий садок» успішно провела безоплатний вебінар на тему «Психолого-педагогічні та психофізіологічні проблеми початкової освіти».
Доповідачами на вебінарі були Олександр Васильович Кочерга, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, канд. психол. наук, доцент, та Людмила Анатоліївна Терещенко, старший науковий співробітник лабораторії психології навчання імені І. О. Синиці Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, канд. психол. наук.
Актуальність теми вебінару підтверджено великою кількістю його учасників, які активно обговорювали психолого-педагогічні та психофізіологічні проблеми початкової освіти і ставили запитання до лекторів. Висловлюємо подяку всім онлайн-учасникам вебінару!
Якщо ви не змогли взяти участь у заході, у будь-який зручний час ви маєте змогу переглянути запис вебінару.
Окрім того, ви можете завантажити презентаційні матеріали.
У вас виникли запитання, пов’язані з темою вебінару? Заходьте й пишіть нам на форумі порталу «Педрада» — ми із задоволенням дамо на них відповіді!
Також ви обов’язково знайдете в наступних числах журналів «Практичний психолог: Школа» та «Практичний психолог: Дитячий садок» матеріали, пов’язані з темою проведеного вебінару.
Бажаєте взяти участь у наступних тематичних вебінарах від напряму «Експертус Освіта»? Обов’язково реєструйтеся на нашому порталі освітян України «Педрада», щоб першими дізнаватися про заплановані заходи, а також читати освітянські новини, спілкуватися з колегами на форумі й отримувати БЕЗОПЛАТНУ електронну газету. Ми оперативно повідомлятимемо вас про заплановані заходи.
Статті за темою
Усі статті за темоюОбов’язки за посадою директора дошкільного закладу
Хто визначає завдання та обов’язки директора дошкільного закладу і який зміст роботи за цією посадою. Про це — коротко у статтті
33402
Структура системи забезпечення якості освіти
За розбудову внутрішньої системи забезпечення якості освіти відповідає керівник, а за проведення інституційного аудиту - Державна служба якості освіти. Ці дві системи тісно пов’язані між собою, оскільки критерії, за якими має проводитись самооцінювання освітньої діяльності та інституційний аудит - однакові
27119
Порушення академічної доброчесності в школі
У Законі про освіту є інструмент боротьби з плагіатом та «запозичуваннями» надбань в освіті — стаття 42 «Академічна доброчесність»
25824
Вступна кампанія 2025: що потрібно знати вже зараз
За якими правилами відбуватиметься вступна кампанія 2025 року, що зміниться у державній підсумковій атестації (ДПА), як держава планує з допомогою НМТ 2025 вдовольнити потреби ринку праці? Читайте далі
67
Закон України «Про повну загальну середню освіту»
Що у Законі про загальну середню освіту — уточнимо зміни, пов'язані з війною, та проаналізуємо ключові положення й структуру Закону
125257