Сьогодні о 12: 00 розпочато реєстрацію на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні в Україні, яка триватиме до 4 березня
Український центр оцінювання якості освіти відкрив реєстрацію на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.
Триватиме вона до 4 березня. До 18 березня можна буде внести зміни до реєстраційних даних.
Після оформлення реєстраційної картки учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Відповідно випускники шкіл 2016 року можуть подати пакет документів до закладу, в якому навчаються. Випускники минулих років, студенти професійно—технічних закладів та ВНЗ, які вирішили в цьому році пройти тестування, можуть надіслати пакет реєстраційних документів рекомендованим листом на адресу регіонального центру.
Основну сесію ЗНО буде проведено з 5 травня до 17 червня, а додаткову — з 14 червня до 4 липня.
Графік проведення основної сесії:
5 травня — українська мова і література
11 травня — математика
13 травня — історія України
3 червня — російська мова
6 червня — іспанська мова
7 червня — англійська мова
8 червня — німецька мова
9 червня — французька мова
10 червня — біологія
13 червня — фізика
15 червня — географія
17 червня — хімія.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?